Yelkenler Fora- The Bodrum Cup

0
77
views

Yelkenler Fora; Uluslararası deniz festivali ve yelken yarışı Bodrum Cup bu sene Boğaz’ın misafiri olacak. Denizseverlerin merakla beklediği The Bodrum Cup‘a katılacak teknelerin boğazdan geçişi hava durumu izin verirse 13 Ekim’de gerçekleştirilecek.

Bodrum‘daki gelenekselleşmiş yarışlar ise 22 Ekim’de start alacak.Bu yıl yarışlara +190 yarışcı katılması bekleniyor.

Yunanistan Leros adasında da boy gösterecek olan The Bodrum Cup yarışcıları hem 30.yıl hem de farklı rota heyacanını birlikte yaşayacak.

Geçen yıl gerçekleştirilen 29.The Bodrum Cup’a 1500 yelkenci ve 150 yat katılmıştı. Bu sene kutlamalar ve etkinliklerin artması rotanın güncelenmesi ile bu sayının çok üzerine çıkılacağı düşünülüyor. 1500’den fazla yelkencinin yelkenler fora diyerek başlayacağı yarışlarda kazananlar çeşitli hediyelerin de sahibi olacak. Kıyasıya rekabet ve ölümsuz dostlukların oluşmasını sağlayan etkinlik deniz severlerin  desteğini hak ediyor.

The Bodrum Cup

 

 

hakkında detaylı bilgiyi etkinlik anasayfasından bulabilirsiniz.

http://www.bodrumcup.com/

Ülkemizde gerçekleşecek birbirinden güzel etkinlikleri kaçırmamak için etkinlik sayfamızı takipte kalın.

 

 

Bir önceki yazımız olan Uluslararası Antalya Film Festivali ne zaman? başlıklı makalemizde Behlül Dal Ödülü, Dr. Avni Tolunay izleyici Ödülü ve En iyi Erkek Oyuncu hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here